Son Dakika Haberler

Viranşehir’de Silahlı Kavga, 2 Ölü!

Viranşehir’de Silahlı Kavga, 2 Ölü!
Okunma : Yorum Yap

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesi yine bir kavga olayıyla daha gündeme oturdu. Türkiye’nin Teksas’ı olarak nitelendirilen Viranşehir’de yaşanan silahlı kavgada kan aktı. Her geçen gün yeni kavgaların yaşandığı ilçede olayların büyük bir kısmı yaralama vakası olarak geçiyor. Son yaşanan olayda ise katliam yaşanıyordu.

Viranşehir’de yaşanan silahlı kavgadan dolayı ortalık bir anda karıştı. Arazi anlaşmazlığı sebebiyle çıkan kavgada silahlar konuştu. Sözlü tartışma olarak başlayan kavgada silahlar çekildi. Silahlı çatışmadan dolayı 2 kişi yaşamını yitirdi ve 6 kişi de çeşitli yerlerinden yaralandı. Olay yerine sevk edilen çok sayıda polis ise yoğun çevre güvenliği aldı.

Tüm Müdahalelere Rağmen Yaşama Tutunamadılar

Yaşanan kavgada silahla yaralanan 57 yaşındaki Naif Gül ile 26 yaşındaki Kasım Yumru, doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayatlarını kaybettiler. Yaşanan silahlı çatışmada yaralanan 6 kişinin yaşları ise 18 ile 52 arasında değişiyor. Olay yerine sevk edilen çok sayıda güvenlik ekibi ise çevre güvenliğini aldıktan sonra olayla ilgili soruşturma başlattı.