Son Dakika Haberler

Şanlıurfa’ya Uçuşlar Başlıyor

Şanlıurfa’ya Uçuşlar Başlıyor
Okunma : Yorum Yap

Türk Hava Yolları tarafından yapılan açıklamada uçuşların ne zaman başlayacağı açıklandı. Buna göre 4 Haziran günü yurt içi uçuşların tekrar başlayacağı ifade edildi. Bu kararla birlikte uzun bir süredir kapalı kalan Urfa GAP Havaalanı’da açılmış olacak. THY yaptığı son dakika açıklamasıyla milyonlarca kişinin tekrar yurt içi uçuşlarına katılabileceğini dile getirdi.

Yurt içi uçuşların tekrar başlayacak olması sebebiyle Şanlıurfa’ya uçuşlar kusursuz bir şekilde yapılsın diye çalışmalara başlandı. THY tarafından bu haberin verilmesinden hemen sonra GAP Havalimanı yetkilileri çalışmalara hız kesmeden devam ederek 4 Haziran tarihine kadar havalimanını hazır hale getirme çalışmalarına başladı. Bu haber ortaya çıkar çıkmaz Şanlıurfa İstanbul arası yapılan tüm uçuşlarda biletlerin tükendiği açıklandı.

Yurt Dışı Uçuşları 10 Haziran’da Başlayacak

Yurt içi uçuşların 4 Haziran’da başlayacağı açıklanırken yurt dışı uçuşlarının ise 10 Haziran günü başlayacağı ifade edildi. İlk etapta koronavirüse karşı başarılı sonuç alan ülkelere uçuşlar düzenlenecek. Yurt dışı uçuş yasakları da böylelikle yavaş yavaş son bulacak.