Son Dakika Haberler

RADEV Pozitif İş Adamı Ödülü: Ahmet Kıran’a Verildi

RADEV Pozitif İş Adamı Ödülü: Ahmet Kıran’a Verildi
Okunma : Yorum Yap

Türkiye’de Negatifi Pozitife Çevirenler adı altında RADEV’in düzenlediği “11.RADEV Artı Ödülleri” düzenlenen toplantı ile sahiplerine verildi.

Kültür, sanat, siyaset, iş ve medya dünyasından birçok kişi katıldı. Düzenlenen toplantıda birçok alanda ödül verildi. Ankara Milli Kütüphane’sinin konferans salonunda düzenlenen etkinlikte yılın iş adamı ödülüne Ahmet Kıran layık görüldü.

Ahmet Kıran ile yapılan röportajda;

“Yılın pozitif iş adamı ödülüne layık görüldüm benim için onur ve gurur verici bir durum. Bu ödülü ben Ak teknik Aş. Yönetim kurulu Ailesi adına alıyorum… Emeği geçen herkesi kutluyorum… Ak Teknik Aş Bünyesinde coğrafi işaretler ürünü olan Güneydoğu’da vazgeçilmez tatların başında gelen Karacadağ pirinci, uzun ve zahmetli bir sürecin ardından tarlalardan sofralara ulaşıyor. Düz arazilerde biçerdöver, eğimli alanlarda ise işçiler tarafından orakla toplanan Karacadağ pirinci, güneşte kurutulduktan sonra fabrikada işlenerek tüketilmeye hazır hale getirilen Karacadağ Padişah pirinci, siz değerli insanların sofrasında olmaktan ziyadesi ile onur duyuyoruz. Amcamız ticaret değil sağlıklı ürünleri sizlere sunabilmek. Karacadağ  Padişah pirincimizi Tarım kredi kooperatifleri merkezi birlikler marketlerinde güvenle alabilirsiniz… Radyo bir hayat tarzıdır. Tarzınızdan asla vazgeçmeyin… By Sempatik olarak tanınan RADEV Başkanı Yusuf Erbaş ve Dernek yöneticilerini kutluyorum.. Bundan sonraki ülkem adına, milletim adına yapacaklari çalışmalarında üstün başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

RADEV: Belediye Başkanlarına Pozitif Ödül

Birçok şehre verilen ve ödüllerde yılın pozitif belediye başkanı ödülü Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a verildi.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, yılın pozitif eğitimci belediye başkanı ödülüne layık görüldü.

Ödüller sahiplerine verilirken renkli görüntülere sahne oldu.