Son Dakika Haberler

Nedir Bu Şanlıurfaspor’dan Çektiğimiz?

Nedir Bu Şanlıurfaspor’dan Çektiğimiz?
Okunma : Yorum Yap

Nedir Bu Şanlıurfaspor’dan Çektiğimiz?- Urfa’nın gündemi olmuşta olmuş Şanlıurfaspor, Belediyeler destek vermiyor, Zeginler destek vermiyor, forma satışı yapalım halk destek versin bla bla bin bir türlü muhabbet, hem sosyal medyada hemde sosyal hayatta, İnsan sormadan edemiyor Urfa’nın Şanlıurfaspor‘dan başka derdi yok mu?

 

Öncelikle bunu belirteyim Belediyeler profesyonel spor kulüplerine ne ayni nede akdi yardım yapamazlar! Peki bu belediyeler nasıl para yardımında bulunuyor söyler misiniz? Belediyeler vatandaşlar için gelen para, ve alınan vergiler de Şanlıurfaspora destek için kullanılması için gönderilmiyor.

Belediyelerin ne işi var bu spor işlerinde?  Asli görevleri mi? İnsan sormadan edemiyor. Ama ne yazık ki kimse sormak istemiyor, sesleri çıkaranlar belediyelere tepki gösterenlerin amaçları nedir? diye soramadan edemiyor insan. Şanlıurfaspor’u bu hale getirenler utansın önce onlardan hesap soralım sonra adil bir seçim olsun kendi haliyle iş adamlarından bağışlarla kendi ayakları üzerinde dursun veya kapansın. Madem bu iş yapamıyor kapatalım madem şehre zarar veriyor kapatalım.

Kendi altyapımızı oluşturalım alt yapıdan futbolcu yetiştirip kendi ayaklarımızın üzerinde duralım. Ama ne yazık ki kimse bunları sormuyor! Herkesi tuturmuş belediyeler destek versin, Zenginler bağışta bulunsun. Bu kadar paraya nereye gitti kimse sormuyor.

Soruyorum sizlere Nedir Bu Şanlıurfaspor’dan Çektiğimiz? vatandaşın gündeminde şanlıurfaspor mu var? Köylerimiz alt yapı yok, yol yok, çamur deryası var, Merkezde durum aynı iken milyonları neden bu takıma aktarıyoruz. O milyonlarla gelin şehrimizi güzelleştirelim.

Bunlarda İlginizi Çekebilir