Son Dakika Haberler

Merhumun Oğlu…!

Merhumun Oğlu…!
Okunma : Yorum Yap

Bugün beni çok duygulandıran bir olaya şahit oldum. Eyyübiye devlet hastanesine gitmişim işlerimi bitirince hastaneden çıktım Eyyübiye Belediyesinin yanında bulunan parkta soluklanmak için gölgede dinlenirken iki kişi geldi. Yüzlerinde bir tebessüm ile kendi aralarında konuşuyorlardı. O kadar sevinçliler ki beni bile görmediler. Biri diğerine, “Ben sana demedim mi? Merhumun Oğlu bize yardım eder.”

Tabi ilk önce neden bahsettiklerini anlamadım Merhumun oğlu meselesini. Sevinçlerini o kadar dışa vuruyorlardı ki, tarifi namümkün bir sevinçleri vardı. Konuşmalarına devam ediyorlardı. Eyyübiye Belediyesine gelmişler Mehmet Kuş’u görmek, kötü olan durumları için yardım istemeye, Mehmet Kuş ile görüşmüşler, onun şaşkınlığı da vardı. Randevu almadan Bir belediye başkanına ulaşabilmeyi ifade ederken, yardım taleplerine olumlu bakmış olmaları yüzlerine ayrı bir mutluluk ifadesi sarmıştı.

“Ben sana demedim mi Merhumun oğlu bizi geri çevirmez. Merhumun oğlu..”

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un rahmetli Milletvekili Mustafa Kuş’tur. Babası bölgede sevilen sayılan bir insan. Adaleti ve yardımseverliği ile bilinir. Mehmet Kuş Belediye Başkanı olduğunda herkesin kafasında ki soru Babasının oğlu olacak mı?

Tamamen tevafuk meselesi bu iki insanın konuşmalarına kulak misafiri oldum. Bu iki insanın mutluluğuna vesile olan Syn Kuş’tan Allah razı olsun…  Ve Sayın Kuş sen BABANIN OĞLUSUN. Bunu medya söylemiyor, bunu halk söylüyor.