Son Dakika Haberler

Haliliye Belediyesi Gıda Yardımında Bulundu

Haliliye Belediyesi Gıda Yardımında Bulundu
Okunma : Yorum Yap

Koronavirüs salgınının faturası tüm ülkeler için çok ağır oldu. Pek çok ülkede olduğu gibi ülkemizde de binlerce iş yeri kapatıldı ve milyonlarca çalışan ücretsiz izne çıkarıldı. Durum böyleyken insanlar ellerindeki birikmişleri kullanmaya başladı. Haliliye Belediyesi’de bu durumun farkında olarak pek çok çalışan için gıda yardımında bulundu.

Örnek davranışlarıyla sürekli gündeme gelen Haliliye Belediyesi bu defa da gıda yardımı konusuyla gündeme oturdu. İş yerlerini koronavirüs sebebiyle kapatmak mecburiyetinde kalanlar ile pek çok personele gıda yardımında bulunuldu. Belediyenin bu tür bir davranış içerisinde olması ise binlerce kişiyi memnun etti. Yapılan çalışmaları takdir eden vatandaşlar belediyeden son derece memnun olduklarını dile getirdi.

350 Kuaför ve 200 Kıraathaneye Yardımda Bulunuldu

Gıda yardımı kapsamında Haliliye Belediyesi 350 kuaför ve 200 kıraathaneye gıda yardımında bulundu. Aynı zamanda bu iş yerlerinde çalışan tüm personellere de gıda yardımında bulunuldu. Bu tür yardımların belirli periyotlarla devam edeceği de belediye yetkilileri tarafından açıklandı.