Son Dakika Haberler

Haliliye Belediyesi Çocukları Unutmadı

Haliliye Belediyesi Çocukları Unutmadı
Okunma : Yorum Yap

23 Nisan dolayısıyla tüm çocukların vakitlerini evlerinde geçirmesi sebebiyle Haliliye Belediyesi büyük bir sürprizle çocukların karşısına çıktı. Bu önemli günde çocukları unutmayan belediye ekipleri daha önceden bayrak için beyaz masaya talepte bulunan tüm çocuklara bayrak dağıttı. 23 Nisan günü saat 21.00’da balkonlarda okunacak İstiklal Marşı öncesi belediye ekipleri tüm çocuklara bayrak dağıttı.

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi yaptığı çalışmalarla pek çok belediyeye de adeta örnek oluyor. Özellikle koronavirüs salgını dolayısıyla yapmış olduğu çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Haliliye Belediyesi, yeniliklerine ve çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Sosyal belediyeciliğe örnek olan Haliliye Belediyesi insanların yüzünü güldürmeyi sürdürüyor.

Mehmet Canpolat Talimat Verdi

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatıyla ilçedeki tüm çocuklara bayrak dağıtılması talimatı verildi. Belediye ekiplerinin tüm gün bayrak dağıttı Haliliye’de çocukların yüzündeki mutluluk görülmeye değerdi. Aldıkları bayrak karşısında büyük şaşkınlık yaşayan çocuklar, bayraklar için teşekkür etti. Belediye ekipleri akşam 21.00’a kadar aralıksız bayrak dağıtımına hız kesmeden devam etti.