Son Dakika Haberler

Eyyübiye Gelecek Parti de “Kadınsız” Kadınlar Günü Kutlandı!

Eyyübiye Gelecek Parti de “Kadınsız” Kadınlar Günü Kutlandı!
Okunma : Yorum Yap

Türkiye de yeni kurulan Gelecek Parti, Şanlıurfa Eyyübiye ilçesi 8 mart kadınlar günü etkinliğini kadın olmadan kutladı.

Kadınlar günü Kutlaması Eyyübiye Şanlıurfa

8 Mart Kadınlar günü münasebetiyle yapılan hiç bir programı haber yapmadık çünkü yapılması gereken birşeyi bir lütuf gibi sunmak habercilik değerlerimize terstir.

Gelecek Parti Eyyübiye İlçe başkanı Mahmut Demir

Şanlıurfa da teskilatmanya başlayan Gelecek Parti, Eyyübiye İlçe başkanı Mahmut Demir bugün, 8 Mart kadınlar günü münasebetiyle attığı tweet bir hayli garip. Kadınlar günü münasebeti ifadeleri kullanılmış fakat resimlerde kadın olmaması bir hayli ilginç karşılandı…

Eyyübiye Gelecek Parti

Demir, “Genel Başkanımız Sn. @Ahmet_Davutoglu Liderliğinde Kurulan @GelecekPartiTR Teşkilatları Olarak @abdullahyesil63
Başkanımız İle Dünya Kadınlar Günü Münasebeti İle Yapmış Olduğumuz Ziyaretlerden Sonra Eyyubiye İlçemizde Toplantılarımızı Sürdürüyoruz” ifadelerini yer verirken Kadınlar gününde neden kadınlar günü programı toplantısı yapılmadı sorusu akıllara geldi.

Ayrıca Gelecek Parti Genel Merkezi tarafından 8 Mart Kadınlar Günü için yapılan videolar ve çalışmalar sosyal medyada farkındalık yarattı. Aynı partinin Şanlıurfa Eyyübiye teşkilatının yaptığı çalışma apayrı bir farkındalık oldu.