Son Dakika Haberler

Dünya Kadınlar Günü Erkuş Tarafından Kutlandı

Dünya  Kadınlar Günü Erkuş Tarafından Kutlandı
Okunma : Yorum Yap

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. M. Emre ERKUŞ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kadınları ziyaret etti.

Ziyaret esnasında kadın hastalara ve hastane personellerine karanfil hediye eden ERKUŞ, günün anlam ve önemini bir kez daha gösterdi.

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. M. Emre ERKUŞ, 8 Mart Dünya  Kadınlar Günü’nde Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ziyarette bulundu. Ziyareti esnasında yanında getirdiği karanfilleri kadınlara hediye eden ERKUŞ’a hastane yönetiminden Başhekim Uzm.Dr. Abdurrahman AÇIKGÖZ ve yönetim personelleri eşlik etti.

Dünya Kadınlar Günü

Ziyareti sırasında kısa bir konuşma gerçekleştiren İl Sağlık Müdürü ERKUŞ;

“Bugün her yükü omuzlarında taşıyan, her sorumluluğu cesurca göğüsleyen kadınların günüdür. Anne, eş ve iş kadını olarak ayakta kalabilen kadınlar, yaşamın ağır şartları altında en büyük saygıyı hak etmektedirler. Kadın sağlık çalışanlarımız gösterdikleri özverili çalışmalarla her zaman gücümüze güç katmaktadırlar.” ifadelerini kullandı.

Kadınların önemi üzerine konuşmasını yaptıktan sonra tüm hastaneyi gezen ERKUŞ renkli görüntülere sebep olurken, hastanedeki tüm kadınların yüzleri güldü.

Dünya Kadınlar Günü Dünya Kadınlar Günü 4 Dünya Kadınlar Günü 3