Son Dakika Haberler

Başkan Kuş! Senden Ne İstiyorlar?

Başkan Kuş! Senden Ne İstiyorlar?
Okunma : Yorum Yap

Eyyübiye’yi yazmaktan usandım diyebilirim. Ama haksızlık karşısında susmak dilsiz şeytandır deyip, haksızlığa karşı baş kaldırıyorum.

Evet Başkan Kuş senden ne istiyorlar? Sanki hiç bir belediye kalmamış bütün belediyeler işleri dört dörtlük yapıyor ama bir sen yanlış yapıyorsun. Ama söylemeden edemeyecem bütün yanlışların bu şekilde olsun 😉

Yolsuzluk yok, hırsızlık yok, arsızlık yok basından edindiğim bilgilere göre sehven bir hata yapılmış. İyi ki yolsuzluklarla anılmıyorsun.

Yolsuzluklar yapılırken Bu Basın Neredeydi?

Evet yolsuzluk yapılırken bu basın neredeydi? Neden tek kelime bile yazmadı da senin en ufak yanlışını tabiri caizse pireyi deve yapıyorlar. Senden ne istiyorlar? Gerçi ben biliyorum ne istediğini siz değerli okuyucularıma tekrardan hatırlatmak istiyorum. Yolsuzluklar, kayırmalar haksız atamalar yapılırken ve bunlar sayıştay raporlarına yansımışken sesini çıkarmayanlar şimdi sana ateş püskürüyor!

Evet Sayın Mehmet KUŞ başaracak korkusu  Urfa’yı arka planda yöneten kesimleri ciddi anlamda rahatsız etmeye başladı. Bu nedenle ellerinde asılsız bilgi ve belgelerle saldırmaya geçtiler.

https://urfahabertv.com/eyyubiye-belediye-baskani-mehmet-kus-neden-hedef-tahtasinda-314/

Ya da ben söyliyeyim senin başarılı olmanı istemiyorlar. Senin çalışmanı istemiyorlar sen ne yapsan yap hep önünü tıkamak isteyeceklerdir. Çünkü sende rant yok! Yolsuzluk yok! Aksine Proje var! Çalışma var! Ama nedense sana sirayet edemeyeceklerini anlayınca senin ekibine sardılar.

Evet sen halktan birisin. Ve bizi ciddi bir şekilde rahatsız ediyorsun diyorlar sana. Bugüne kadar sayıştay raporlarına giren resmi yolsuzlukları bile haber değeri görmeyen bazı kesimler senin basit hatanı hatta senin değil seninle hiç ilgisi olmayan bir hatanı sana ve müdürlerine mal etmek istediler. Ve paylaştıkça paylaştılar sahte hesaplardan saldırdılar herkese gönderdiler ne istiyorlar senden söyle bize!

Madem bu adama birşey yapamıyoruz bari ekibini zayıflatalım başarısız olsun deyip kendi elinle atadığın müdürleri hedef yaptılar. Görülmemiş birşey mevzuata bakılmadan senden kelle istiyorlar!

Bu müdürleri alırsan seni rahat bırakırız diyorlar!

Sarı Öküzü istiyorlar senden!

Sarı öküz hikayesini bilenler bilir bilmeyenler internetten baksın lütfen…

Evet Sayın başkan sana diyorlar ki bak bu sarı öküz çok hasta bize ver biz seni de ekibini de rahat bırakalım.

Sarı öküzü verirsen ikinci öküzü sonra diğerlerini isteyecekler. Eminim ki siz çok akıllısınız öyle olmasanız bugüne kadar sizi çoktan indirmişlerdi.

Peki kim Bu müdürler?

Evet sarı öküz olarak bir değil iki müdür isteniyor sayın başkandan. Önce şaşırdım insan önce bir tanesini alır sonra ikincisini ister ama bunlar iki tane istiyor! Peki bu müdürler kim önce onlara bir bakalım. Eyyübiye belediyesi Yazı İşleri Müdürü İsmail Kaya, hepsinden önce o bir Eyyübiyeli ve yıllarca yöneticilik yapmış ve birçok ödül verilmiş. Hatta hedef yapılan kesimler tarafından takdirler almış şimdi ne olduda sarı öküz oldu!

İnsan Kaynakları Müdürü Ahmet Alkan, evet oda Eyyübiyeli ve halen Eyyübiye de oturmaktadır. 5 üniversite okumuş bir insan, ve sınavlarla hakkını almış yükselmiş biri…

Bu sarı öküzler bu kadar liyakatsızsa neden bu kadar ödül almışlar neden 5 üniversite okumuşlar…!

Hepsinden önce acaba onlarda senin gibi Eyyübiyeli olduğu için mi hedef alındı? Aklımda delice sorular cevapsız sorular ve sorulmayan sorunlar var!

Sormaya kimsenin cesaret etmediği bir soruyu yada kimsenin sormak istemediği bir soruyu sorayım! Aynı gün hatanın farkına varılıp düzeltilen hatanın evraklarını kim sızdırdı! Veya böyle bir evrak var mı? Asıl soru bu aslında ama kimse sormuyor! Sormak istemiyor içeride ki hainler kimler sormak isterim.

Sayın Kuş senden ne istiyorlar bunun cevabını ver bize!