Son Dakika Haberler

Ankara Kuşu nun Urfa Ayağı Kimlerden Oluşuyor?

Ankara Kuşu nun Urfa Ayağı Kimlerden Oluşuyor?
Okunma : Yorum Yap

Ankara Kuşu adlı sosyal medya hesabının yöneticisi tutuklandı. Şimdi merak edilenler, Ankara Kuşu’na haber uçuranlar kimler? hiç şüphesiz hesaptan tüm hesap hareketleri mesajlar, Telefon, Whatsapp yazışmaları ortaya çıkacaktır.  Peki Urfa’da ki kriptolar kimler?

Urfa Ayağı Kimlerden Oluşuyor?

Fetö Darbe teşebbüsü sonrasında FETÖ’ye ilk saldıranlar, FETÖcüler oldu, Kendilerini haklamak için fakat Devlet onları affetti mi? Tabiki hayır hepsini tek tek tespit etti. Operasyon öncesinde bir kelime bile yazmayanlar şimdi Ankara kuşu’na saydırıyor! Peki Urfa ayağı kimlerden oluşuyor? Urfa‘da devletin mahremiyeti, kurumların mahremiyeti olan iş ve işlemleri kim sızdırıyor. Basın ayağı kimlerden oluşuyor. Hiç şüphesiz Fetö kadar kapsamlı olması ve kimin irtibatı varsa yargı karşısına çıkarılmalıdır.

Çünkü FETÖye  yapılan operasyon sonrasında, sosyal medyada örgütlenmeye başladı. Bu örgütlenin en büyüğü AK Parti safından görünüp AK Partililere saldırıyordu. İkinci ayağı ise Sahte hesabın öne sürdüğü iddiaları basın ayağı ile gündemde tutuyordu.

Daha kripto olanlar ise haber yapmıyor yandaşlarına haber yaptırarak Siyaseti yönlendirmeye çalışıyordu. Bunu tüm Urfa Bilir….

Ankara Kuşu ile irtibata geçenler, Ve en önemlisi Ankara Kuşunun irtibata geçtikleri çok çok önemli, Bilindiği üzere Urfa son bir kaç yıldır, Algı ve Algı operasyonlarla yönetilmeye çalışıyor. Kriptolar tespit edildikten sonra kripto fetöcülerin tespit edilmiş olacak.

FETÖ ile Asıl Mücadele Şimdi Başlıyor

Fetönün tüm yapılanmaları ayyuğa çıkınca kripto fetöcülerle iş yapmaya, Nasıl adam içki içer, Sol görüşlüyüm der, Hakkı savunuyorum der der der. Bir diğeri Parti içerisinde Partili görüp görev alıp içeriden çökertmeye çalışıyordu.  İşte Asıl mücadele Kriptoların tespiti sonrasında bakalım kimlerin bağlantısı çıkacak.

Basın var mı? Son bir kaç yıldır, Tıpkı yerel bir gazeteci iken, Kirasını ödeyemiyor iken bir kereden parlayan, para kazanmaya başlayan ve söz sahibi olan Oktay Yaşar gibi, Urfa da böyle kişiler var mı?

Kurumlar da onlara bilgi belge sızdıran, Hatta bu belgeleri yayınlanması için Ankara Kuşu Hesabına gönderen kişiler umarım tez zamanda ortaya çıkar.

Fuat Avni bulundu fakat hesap bir çok yerden yönetildiği için irtibat tespit edilememişti,  Ama Bu durum Ankara Kuşu için geçerli değil. Çünkü bir kereden kimseye duyurulmadan yakalandı. Kısa zaman sonra her şey ortaya çıkacaktır.