Son Dakika Haberler

Akçakale Belediyesi Ramazan Sürecini Değerlendirdi

Akçakale Belediyesi Ramazan Sürecini Değerlendirdi
Okunma : Yorum Yap

Şanlıurfa’nın Akçakale Belediyesi Ramazan ayı boyunca yapmış oldukları çalışmaları tek tek değerlendirdi. Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, özellikle Ramazan ayında vatandaşlara sayısız yardımda bulunduklarını belirterek bundan sonraki süreçte de yanlarında olacaklarının mesajını verdi. İftar yemeklerinin dağıtılmasının yanı sıra çok sayıda yardım kolisinin de vatandaşlara dağıtıldığı belirtildi.

Koronavirüs önlemleri kapsamında sık sık sokağa çıkma yasağının uygulanması sebebiyle insanların alış güçleri doğal olarak düştü. Aradaki bu farkı gidermek isteyen belediyelerde almış oldukları tedbirler sayesinde özellikle ihtiyacı olan vatandaşların derin bir nefes almasına katkı da bulunuyor. Bu belediyeler arasında yer alan Akçakale ise tüm Ramazan boyunca vatandaşların ihtiyaçlarını mümkün mertebe giderdiklerini ifade etti.

“Büyük Çaba Sarf Ettik”

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Akçakale Belediyesi Başkanı Mehmet Yalçınkaya, devlet ile birlikte koronavirüse yönelik çok ciddi tedbirler aldıklarını vurguladı. Alınan bu tedbirleri de eksiksiz bir şekilde hayata geçirdikleri içinde son derece memnun olduklarını ifade etti. Bundan sonraki süreçte ihtiyaç sahiplerine desteklerin süreceği de belediye başkanı tarafından belirtildi.